| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 2 | 2 | 5.5 | 24 | 2.5 | 4.5 | 55.6 | 0 | 0 | 0 | 0.5 | 1 | 50 | 3.5 | 3 | 6.5 | 3 | 2 | 4 | 0.5 | 3 | 0 | 0 | 14 | |||||||||
| Total | 2 | 2 | 11 | 48 | 5 | 9 | 55.6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 7 | 6 | 13 | 6 | 4 | 8 | 1 | 6 | 0 | 0 | 28 | |||||||||
| 40 perc | 2 | 2 | 9.2 | 40 | 4.2 | 7.5 | 55.6 | 0 | 0 | 0 | 0.8 | 1.7 | 50 | 5.8 | 5 | 10.8 | 5 | 3.3 | 6.7 | 0.8 | 5 | 0 | 0 | 23.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Lila | 9 | 8 | 2.119 | 24.4220 | 0.98 | 2.220 | 4040 | 00 | 0.11 | 00 | 0.33 | 0.98 | 37.537.5 | 3.733 | 3.128 | 6.861 | 1.110 | 1.413 | 2.321 | 1.312 | 1.614 | 1.312 | 0.11 | 10.897 | |||
| 2026/2027 |
|
Csata TKK | Női NB I. A csoport | 4 | 0 | 0.52 | 1.56 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 0.52 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 1.56 | |||
| 2026/2027 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 2 | 714 | 2448 | 3.57 | 510 | 7070 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 5.511 | 48 | 9.519 | 1.53 | 1.53 | 36 | 12 | 12 | 0.51 | 00 | 17.535 | |||
| 2 szezon |
|
Csata DSE | 11 | 10 | 4.633 | 24.2268 | 2.215 | 3.630 | 60.850 | 00 | 0.11 | 00 | 0.23 | 0.48 | 37.537.5 | 4.644 | 3.636 | 8.180 | 1.313 | 1.516 | 2.727 | 1.214 | 1.316 | 0.913 | 0.11 | 14.1132 | ||||
| 1 szezon |
|
Csata TKK | 4 | 0 | 0.52 | 1.56 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 0.52 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 1.56 | ||||
| Összesítés | 15 | 10 | 3.235 | 16.6274 | 1.516 | 2.531 | 62.151.6 | 00 | 01 | 00 | 0.13 | 0.38 | 37.537.5 | 3.145 | 2.537 | 5.682 | 114 | 116 | 1.928 | 0.814 | 0.917 | 0.613 | 01 | 9.9138 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 4 | 4 | 4.317 | 26.5106 | 28 | 624 | 33.333.3 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 5.522 | 3.313 | 8.835 | 1.35 | 2.510 | 1.56 | 1.56 | 14 | 1.35 | 14 | 1144 | |||
| 2025/2026 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 4 | 4 | 520 | 27108 | 2.39 | 3.815 | 6060 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 1.56 | 33.333.3 | 520 | 28 | 728 | 1.87 | 1.35 | 1.35 | 1.35 | 1.35 | 0.31 | 00 | 12.851 | |||
| 2 szezon |
|
Csata DSE | 8 | 8 | 4.637 | 26.8214 | 2.117 | 4.939 | 43.643.6 | 00 | 0.11 | 00 | 0.43 | 18 | 37.537.5 | 5.342 | 2.621 | 7.963 | 1.512 | 1.915 | 1.411 | 1.411 | 1.19 | 0.86 | 0.54 | 11.995 | ||||
| Összesítés | 8 | 8 | 4.637 | 26.8214 | 2.117 | 4.939 | 43.643.6 | 00 | 0.11 | 00 | 0.43 | 18 | 37.537.5 | 5.342 | 2.621 | 7.963 | 1.512 | 1.915 | 1.411 | 1.411 | 1.19 | 0.86 | 0.54 | 11.995 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Csata DSE | Hepp Kupa, Női | 2 | 2 | 5.511 | 2448 | 2.55 | 4.59 | 55.655.6 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 3.57 | 36 | 6.513 | 36 | 24 | 48 | 0.51 | 36 | 00 | 00 | 1428 | |||
| 1 szezon |
|
Csata DSE | 2 | 2 | 5.511 | 2448 | 2.55 | 4.59 | 55.655.6 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 3.57 | 36 | 6.513 | 36 | 24 | 48 | 0.51 | 36 | 00 | 00 | 1428 | ||||
| Összesítés | 2 | 2 | 5.511 | 2448 | 2.55 | 4.59 | 55.655.6 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 3.57 | 36 | 6.513 | 36 | 24 | 48 | 0.51 | 36 | 00 | 00 | 1428 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Hepp Kupa, Női | 19 | 18 | 3.567 | 25.4482 | 1.630 | 3.668 | 44.144.1 | 00 | 0.12 | 00 | 0.47 | 0.918 | 38.938.9 | 4.382 | 2.955 | 7.2137 | 1.528 | 1.732 | 2.140 | 1.324 | 1.529 | 0.918 | 0.35 | 11.6220 | |||
| 2026/2027 |
|
Csata TKK | Női NB I. A csoport | 4 | 0 | 0.52 | 1.56 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 0.52 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 1.56 | |||
| 2026/2027 |
|
Csata DSE | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 2 | 714 | 2448 | 3.57 | 510 | 7070 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 5.511 | 48 | 9.519 | 1.53 | 1.53 | 36 | 12 | 12 | 0.51 | 00 | 17.535 | |||
| 2 szezon |
|
Csata DSE | 21 | 20 | 5.381 | 24.7530 | 2.537 | 4.378 | 59.247.4 | 00 | 0.12 | 00 | 0.27 | 0.518 | 38.938.9 | 4.993 | 3.463 | 8.4156 | 1.531 | 1.635 | 2.646 | 1.126 | 1.331 | 0.719 | 0.15 | 14.5255 | ||||
| 1 szezon |
|
Csata TKK | 4 | 0 | 0.52 | 1.56 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 0.52 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 1.56 | ||||
| Összesítés | 25 | 20 | 3.783 | 17536 | 1.838 | 2.979 | 60.448.1 | 00 | 02 | 00 | 0.17 | 0.318 | 38.938.9 | 3.494 | 2.464 | 5.7158 | 1.132 | 1.135 | 1.847 | 0.826 | 0.932 | 0.519 | 0.15 | 10.2261 | ||||||